VANVIK – MIEJSCE, GDZIE ZAMÓWISZ PRODUKT, O JAKIM MARZYSZ

O nas

Dla naszych klientów codziennie szukamy najlepszych rozwiązań. Doświadczenie, jakie posiadamy pozwala nam opracowywać produkty, które spełniają najwyższe normy i zadowalają gusta najbardziej wybrednych klientów. Zachwycisz się, gdy zobaczysz nasze solidnie wykonane ogrodzenia.

Bazując na zdobytej przez lata wiedzy i umiejętnościach, podejmujemy się także wykonywania nietypowych zleceń. Nasza ciężka praca powoduje zadowolenie odbiorców, a także sprawia, iż jesteśmy rozpoznawalną marką, o czym świadczą liczne opinie przyznawane naszej firmie.

Połączenie dużych kompetencji produkcyjnych i bogatych doświadczeń montażowych pozwala firmie VANVIK z pasją tworzyć coraz lepsze systemy ogrodzeniowe, o przemyślanej budowie, doskonałych własnościach użytkowych, wzorowej funkcjonalności i nieprzeciętnej trwałości.

Dostosowujemy się do twoich celów projektowych!

Ogrodzenia Metalowe

Ogrodzenia realizujemy w wielu kolorach i wzorach (w tym najwymyślniejsze indywidualne projekty dostarczone przez Klienta lub zaprojektowane z naszą pomocą), malowane najlepszą farbą, ocynkowane lub malowane proszkowo. Ich ostateczny wygląd może przybierać rozmaite formy – od prostych, nieco klasycznych, po łamane, jak i przygotowywane na indywidualne życzenie kupującego. 

Warto też pamiętać, iż ogrodzenia metalowe kute to rozwiązanie najbardziej trwałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

Kompleksowość

Zapewnienie wysokiej jakości usług budowlanych i doskonałości operacyjnej poprzez efektywne planowanie, komunikację i konkurencyjne ceny.

Dobre Ceny

Aby być uczciwym wobec naszych klientów i członków zespołu budowlanego. Dostosowujemy nasze usługi i zespoły do twoich celów i budżetu projektu.

Funkcjonalność

Oferujemy tylko markowe produkty oraz kompleksowe usługi. Poczynając od fachowego doradztwa, poprzez precyzyjne i bezpłatne pomiary, a kończąc na autoryzowanym montażu